Malegra FXT (Sildenafil Fluoxetine)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Indickí vedci , pharmacologists nikdy v kľude . Rovnako ako ich náprotivky v USA a Európe , ktoré sú neustále hľadá nové spôsoby , ako liečiť ľudské neduhy a sú často veľmi originálne riešenie . Takže oni sú veľmi dobre napojený na generiká MALEGRA FXT - 140 dve účinné látky , a preto majú úplne fantastické výsledky pri zlepšenie erekcie , predĺžiť pohlavný styk , odstránenie predčasnej ejakulácie , a dáva muži intimitu so ženou úplne iný , oveľa vysokú kvalitu pocit .
 
Jedna z komponentov MALEGRA FXT - 140 , to je všeobecne známe , všetky Sildenafil ( Sildenafil ) , ktorý sa osvedčil v boji s erektilnou dysfunkciou mužov . Druhou zložkou je Fluoxetín ( fluoxetín ) , chemický , pharmacologists známe ako silný antidepresívum .
 
Avšak, nie s depresívnymi stavmi chcel bojovať v kombinácii s fluoxetínom sildenafilu . Okrem všetkých Fluoxetín prepyatstvet znížiť hladinu serotonínu , čím sa predlžuje pohlavný styk . Ďalšou dôležitou vlastnosťou tohto materiálu je jeho schopnosť pôsobiť ako povzbudzujúci prostriedok , zlepšuje náladu , znižuje pocit napätia a úzkosti , odstraňuje strach a bráni dysfória , pravý opak eufória . Vo chvíľach intimity a Sildenafil Fluoxetín môže spolupracovať na vytvorenie podmienok pre maximálnu muža psychickej pohody .
 
Drug MALEGRA FXT - 140 je k dispozícii vo forme tabliet v tvare kosoštvorca , obalené mrkva - pomaranč . Jedna tableta lieku MALEGRA FXT - 140 obsahuje 100 mg sildenafilu a 40 mg fluoxetínu . Platnosť prípravy 4-6 hodín , plnené lahodným radosti sexu a intimity . Tablet nie je rozdelená na časti . Maximálna dávka - 1 tableta denne . Nástup účinku za 30-40 min . Je vyrábaný v Indii , horkej chuti . Drug MALEGRA FXT - 140 je prísne zakázané používať s alkoholom , a to aj v malých dávkach .
 
Ak chcete váš milostný život predmet diskusie , zašleme liek MALEGRA FXT - 140 bez charakteristického balenie a označenie obsahu zásielky .
 
Malegra FXT je liek dvojaký akcie : hrá o čas pred ejakuláciou a výrazne zlepšuje potenciu . Príprava sa skladá z dvoch účinných látok : Sildenafil ( zlepšuje prietok krvi do penisu ) a fluoxetínom ( zlepšuje náladu a umožňuje oddialiť čas do výskytu ejakulácii ) . Malegra FXT je antidepresívum , takže umožňuje zabudnúť na stres a zlepšuje náladu .
aplikácie :
Malegra FXT použiť iba v rámci 30 minút pred pohlavným stykom . Trvanie účinku je až 10 hodín , čo umožňuje splniť aj niekoľko partnerov . Príjem malé množstvo alkoholu nemá vplyv na kvalitu a trvanie účinku lieku . Jedna tableta obsahuje 60 mg fluoxetínu a 100 mg sildenafilu . Použitie niekoľkých tabliet nezlepší účinok , ale iba vyvolať vedľajšie účinky .
Nežiaduce účinky :
Medzi najbežnejšie izolovaný závraty , búšenie srdca , slabosť v celom tele.

 

Kontakt

Lekáreň Slovakia

© 2016 Online lekaren SK

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode