Tretinoin 0.05

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Retina - A krém 0,05 % je aktuálna liek používaný na liečbu akné vulgaris , aby sa zabránilo vzniku a šíreniu pupienky ( papuly ) , škvrny alebo whiteheads ( pustuly ) a čierne bodky ( comedony ) . Retina - A krém 0,05 % môže byť tiež použitá pre zníženie viditeľné známky starnutia na tvári blednutiu stareckých škvŕn a zníženie jemné vrásky , pretože podporuje obratu kože nahradiť staré poškodenú kožu novej kože . Retina - A krém 0,05 % má tiež potenciálne využitie pri liečbe alopécie ( vypadávanie vlasov ) .
Ako Retina - A práca ?
 
Retina - A krém obsahuje 0,05 % hmotnostného tretinoínu 0,05 % , čo je aktívny metabolit vitamínu A a je keratolytické liek , ktorý má vplyv na spôsob , akým sa správajú kožné bunky , čím sa znižuje príznaky akné , ako aj starecké škvrny a jemné vrásky spôsobené poškodením slnkom a starnutie . Retina - A krém 0,05 % zabraňuje tvorbe nových vyrážok a čierne bodky ( komedóny ) , tým , že blokuje kalenie procesy vonkajšej vrstve kože ( keratinizácie a cornification ) a zvýšenie uvoľňovania starých kalenými kožných buniek , zatiaľ čo súčasne podporovať rast nových kožné bunky . Kombinovaný účinok týchto opatrení je urýchliť obrat kožných buniek , upratať pupienky a čierne bodky a obmedzenie šírenia akné . Toto funguje aj pre starnutie alebo poškodenú kožu , kde starecké škvrny a jemné vrásky sú nahradené novými kožné bunky poskytujúce efekt zosvetlenia a vyhladenie pokožky .
Čo je Retina - A krém obsahuje ?
 
Aktívna zložka Retina - krém 0,05 % je tretinoín , lokálne keratolytické liek používaný na liečbu akné . To tiež obsahuje ricínoleoylmakrogol 40 stearát , stearylalkohol , kyselina stearová , izopropylmyristát , butylovaný hydroxytoluén , kyselinu sorbovú a xantánová guma .
Liečba s Retina - A krém akné
 
Retina - A krém 0,05 % obsahuje tretinoín , ktorý je aktívny metabolit vitamínu A a ČISTIACA LÁTKA lieky , ktoré menia spôsob , akým kožné bunky rast a správanie . Akné sa tvorí , keď po stimulácii mazových žliaz ( olej produkovať žľazy vo vlasovej folikuly ) , ktoré sa často deje v reakcii nárast androgénne hormóny v puberte , spôsobí póry upchaté s mŕtvou kožu a vedie k vzniku nových vyrážok , Whitehead a čierne bodky ( comedony ) , ktoré sa môžu stať infikované a zapálené . Tretinoín v Retina - A krém 0,05 % zabraňuje tvorbe nových vyrážok a čierne bodky tým , že blokuje kalenie procesy vonkajšej vrstve kože ( keratinizácie a cornification ) a zvýšenie uvoľňovania starých kalenými kožných buniek , zatiaľ čo súčasne podporovať rast nových kožných bunky . Kombinovaný účinok týchto opatrení je odblokovať póry a zabrániť im stále upchaté a zapáli , čo znižuje vypuknutie nových vyrážok , rovnako ako objasnenie existujúcich vady ; tiež k urýchlenie obratu buniek pokožky a pomáha prirodzený proces exfoliácia vonkajšej vrstve kože , čo pomáha objasniť pupienky a čierne bodky a znižuje šírenie akné .
Retina - A krém na starecké škvrny
 
Retina - A krém 0,05 % obsahuje tretinoín , je lokálna liečba , ktorá môže pomôcť redukovať viditeľné známky starnutia na tvári bleskom starecké škvrny , pigmentové škvrny na koži spôsobené poškodenie slnkom a celkovým starnutím , spoločné u ľudí nad 55 rokov . Retina - A krém 0,05 % môže pomôcť rýchlosťou až obrat kože tým , že podporuje vylučovanie starej poškodenej pokožky a rast nových kožných buniek dáva efekt zosvetlenie kože .
Retina - krém na vrásky
 
Retina - A krém 0,05 % obsahuje tretinoín , je lokálna liečba , ktorá môže pomôcť redukovať viditeľné známky starnutia na tvári znížením jemné vrásky spôsobené poškodenie slnkom a celkovým starnutím pokožky . Retina - A krém na 0,05 % zrýchľuje obrat kože tým , že podporuje vylučovanie starej poškodenej pokožky a rast nových kožných buniek dáva efekt vyhladenia pokožky . To tiež podporuje kožné bunky k produkcii kolagénu , ktorý udržuje pokožku pružnú .
Retina - A krém na vypadávanie vlasov ( alopécia )
 
Retina - A krém obsahuje 0,05 % tretinoín , aktívny metabolit vitamínu A , ktorý sa používa ako lokálnej liečbe akné a tiež sa zistilo, že pomáhajú podporovať rast vlasov u androgénnej alopécie a alopecia areata . Tretinoín podporuje rast kožných buniek , a je myšlienka k predĺženiu rastovej fázy vlasových folikulov a pomoc na opravu poškodených vlasových folikulov , podpore rastu vlasov vo všetkých oblastiach pokožky hlavy . Retina - A je vhodný pre použitie v mnohých dermatológmi Okrem použitia minoxidil pre liečbu alopécia alebo vypadávanie vlasov .
Ako sa Retina - A krém pomoc s rastom vlasov ?
 
Retina - A krém obsahuje 0,05 % tretinoín , čo je lokálna liečba akné . Tretinoín je aktívny metabolit vitamínu A a tiež bolo zistené , že pomáhajú podporovať rast vlasov u androgénnej alopécie a alopecia areata . Tretinoín podporuje rast kožných buniek , a je myšlienka k predĺženiu rastovej fázy vlasových folikulov a pomoc na opravu poškodených vlasových folikulov , podpore rastu vlasov vo všetkých oblastiach pokožky hlavy . Retina - A je vhodný pre použitie v mnohých dermatológmi Okrem použitia minoxidil pre liečbu alopécia alebo vypadávanie vlasov . Predpokladá sa , že Retina - A zvyšuje účinok na rast vlasov minoxidil zvýšením jeho vstrebávanie do kože , v dôsledku svojej blokujúci účinok na kalenie procesy vonkajšej vrstve kože ( keratinizácie a cornification ) . Dr Adam Lewenberg skúmané blahodarné účinky izotretinoínom na rast vlasov a predáva kombináciu minoxidil a tretinoínu , známy ako Lewenberg vzorca .
Aké sú vedľajšie účinky Retina - A ?
 
Medzi najčastejšie hlásené nežiaduce účinky pri užívaní Retina - Micro 0,05 % patrí svrbenie , suchosť , začervenanie , pálenie či odlupovanie v mieste aplikácie ; Tieto účinky sú zvyčajne mierne a stane na začiatku liečby . Menej časté nežiaduce účinky patria zmeny v pigmentácii kože v ošetrovanej oblasti .
Ak by Retina - A nesmie byť použité ?
 
Ak by ste nemali používať Retina - A krém 0,05 % :
sú alergickí na niektorú zo zložiek
sú tehotné alebo môžu otehotnieť počas používania , ako tretinoín môže spôsobiť vrodené chyby
majú akútny ekzém , ako tretinoín môže spôsobiť vážne podráždenie na ekzématózna koži
• > majú kožné ochorenia ako je rosacea alebo periorálna dermatitídy
osobné alebo rodinnej anamnéze kožné epitheliomu
používate akýkoľvek lokálne kože peeling lieky obsahujúce síru , resorcinal alebo kyselina salicylová
sú vystavené slnečnému žiareniu po dlhšiu dobu . Ak je to nevyhnutné , použite opaľovací krém a ochranný odev na ošetrených plochách na ochranu pokožky .
Mali by ste sa vyhnúť vystaveniu slnku ?
 
Mali by ste sa vyhnúť alebo aspoň minimalizovať nechránené vystavenie slnečnému žiareniu , vrátane solárnych lámp , pri použití Retina - smotanovou 0,05 % , ako tretinoín môže zvýšiť citlivosť na slnečné svetlo a môže spôsobiť pálenie . Tiež ak máte úpal , musíte počkať , kým nedôjde k ich zhojenie pred použitím Retina - A krém . Ak sa nemôžete vyhnúť vystaveniu slnku kvôli svojmu povolaniu , napríklad , uistite sa , že budete používať opaľovací krém a ochranný odev cez ošetrených oblastiach , ktoré chránia pokožku .
Ako používať Retina - A ?
 
Tie by sa mali použiť vaše Retina - krém 0,05 % na postihnuté oblasti kože raz denne najlepšie večer pred spaním . Očistite kožu s jemným mydlom alebo mydlo bez čistiaceho prostriedku , opláchnite vodou a naneste malé množstvo s čistými prstami a jemne votrite do pokožky . Nepoužívajte veľké množstvo alebo použiť Retina - A 0,05 % častejšie , ako Vám nariadil , ako vaša pleť nebude upratať rýchlejšie , namiesto toho môžete zvýšiť šance na nežiaduce účinky , ako je podráždenie pokožky . Vyhnite sa kontaktu s očami , očné viečka , vnútri nosa a úst , ktoré sú ľahko podráždené oblasti , alebo iných oblastiach, kde je liečba nie sú určené . Neaplikujte na ťažko zapálenú kožu alebo otvorené rany . Mali by ste aj naďalej používať Retina - krém 0,1 % za celý priebeh liečby podľa pokynov svojho lekára . Mali by ste vidieť zlepšenie v priebehu dvoch až troch týždňov , ale to môže trvať dlhšie ako šesť týždňov , než uvidíte konečnej blahodarné účinky .
Ako dlho by ste mali použiť Retina - A ?
 
Mali by ste aj naďalej používať Retina - krém 0,05 % za celý priebeh liečby podľa pokynov svojho lekára . Mali by ste vidieť zlepšenie v priebehu dvoch až troch týždňov , ale to môže trvať dlhšie ako šesť týždňov , než uvidíte konečnej blahodarné účinky .
Vynechanie dávky Retina - A
 
Ak vynecháte dávku prípravku Retina - A smotany 0,05 % , aplikujte ju čo najskôr , ako si spomeniete , pokiaľ ešte nie je čas na ďalšiu dávku aplikujte , potom preskočte vynechanú dávku . Neužívajte dvojitú dávku.

 

Kontakt

Lekáreň Slovakia

© 2016 Online lekaren SK

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode